Kontrole i odbiory robót w procesie budowlanym, Katowice

Data szkolenia zatytułowanego: Kontrole i odbiory robót w procesie budowlanym, jest przewidziany w dniu 2012-12-03. Jesteśmy znani jako Ośrodek Szkoleń Budownictwa IPW Projex i organizator szkoleń i chcemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Budowlane, Administracja.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie przewidywana przez prowadzących w Centrum Szkoleniowe. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Katowice województwo Śląskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 320.00 PLN.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Kontrole i odbiory robót w procesie budowlanym, przypisanego do kategorii – Budowlane, Administracja – zachęca Ośrodek Szkoleń Budownictwa IPW Projex mająca siedzibę w miejscowości Katowice.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Kontrole i odbiory robót w procesie budowlanym.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *