Emocje- piętno czy panaceum na prozę życia- jak kontrolować swoje emocje, Gdańsk

Pragniemy przedstawić Emocje- piętno czy panaceum na prozę życia- jak kontrolować swoje emocje. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-11-29. Organizatorem jest Perła- Twój Rozwój, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Interpersonalne, Hobbystyczne, relaksacyjne, inne, rozwój osobisty, radzenie sobie ze stresem, prewencja.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER. Dla tego obiektu położenie są wyszczególnione jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 148.00 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Emocje- piętno czy panaceum na prozę życia- jak kontrolować swoje emocje, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Hobbystyczne, relaksacyjne, inne, rozwój osobisty, radzenie sobie ze stresem, prewencja – zachęca Perła- Twój Rozwój mająca siedzibę w mieście Sopot.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Emocje- piętno czy panaceum na prozę życia- jak kontrolować swoje emocje.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *