Prawo Pracy w świetle zmian, Katowice

Termin szkolenia zatytułowanego: Prawo Pracy w świetle zmian, jest przewidziany w dniu 2012-12-12. Jesteśmy znani jako Konsorcjum Prawno-Konsultingowe Lex i prowadzący szkolenia i pragniemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez organizatora w Hotel Diament. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 479.70 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Pomyślmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to aktywność mająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności koniecznych do wykonywania zawodu bądź też jej zdobycia.

Na koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Prawo Pracy w świetle zmian, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne – zachęca Konsorcjum Prawno-Konsultingowe Lex z siedzibą w mieście Łódź.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Prawo Pracy w świetle zmian.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *