NAMIERZ SWÓJ SZCZYT! Zatrzymaj się w tym biegu i odkryj to, co najważniejsze – ustal swoje priorytet, Warszawa

Chcemy Państwu przedstawić NAMIERZ SWÓJ SZCZYT! Zatrzymaj się w tym biegu i odkryj to, co najważniejsze – ustal swoje priorytet. Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2012-12-18. Organizatorem jest K2 Training, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Biznesowe, Coachingowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, logistyka, w organizacji, rozwój osobisty, inne.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Szkolenie odbędzie się w dobrze wyposażonym ośrodku w centrum Warszawy.Położenie jest w ofercie podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 10.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu NAMIERZ SWÓJ SZCZYT! Zatrzymaj się w tym biegu i odkryj to, co najważniejsze – ustal swoje priorytet, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Coachingowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, logistyka, w organizacji, rozwój osobisty, inne – zaprasza K2 Training mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: NAMIERZ SWÓJ SZCZYT! Zatrzymaj się w tym biegu i odkryj to, co najważniejsze – ustal swoje priorytet.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *