NAMIERZ SWÓJ SZCZYT! Zatrzymaj się w tym biegu i odkryj to, co najważniejsze – ustal swoje priorytet, Warszawa

Chcemy Państwu przedstawić NAMIERZ SWÓJ SZCZYT! Zatrzymaj się w tym biegu i odkryj to, co najważniejsze – ustal swoje priorytet. Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2012-12-18. Organizatorem jest K2 Training, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Biznesowe, Coachingowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, logistyka, w organizacji, rozwój osobisty, inne.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Szkolenie odbędzie się w dobrze wyposażonym ośrodku w centrum Warszawy.Położenie jest w ofercie podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 10.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu NAMIERZ SWÓJ SZCZYT! Zatrzymaj się w tym biegu i odkryj to, co najważniejsze – ustal swoje priorytet, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Coachingowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, logistyka, w organizacji, rozwój osobisty, inne – zaprasza K2 Training mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: NAMIERZ SWÓJ SZCZYT! Zatrzymaj się w tym biegu i odkryj to, co najważniejsze – ustal swoje priorytet.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *