DTP i prepress, Poznań

Chcemy przedstawić DTP i prepress. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-01-29 oraz zakończy się 2013-01-31. Organizatorem jest Expose Sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Informatyczne IT, Menedżerskie.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma wyznaczonej określonej lokalizacji. Nie jest wymagana osobista obecności uczestnika. Wynika to z użycia komputera jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 1751.58 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Podana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 5%.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu DTP i prepress, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Menedżerskie – zaprasza Expose Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: DTP i prepress.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *