DTP i prepress, Poznań

Szkolenie pt. DTP i prepress, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy Expose Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-01-21 i potrwa ono do 2013-01-23.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Informatyczne IT, Menedżerskie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma dokładnej lokalizacji. Nie jest najczęściej konieczna osobista obecności uczestnika. Jest to efektem pośrednictwa komputera jako medium transmisji.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1751.58 PLN.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny nominalnej, to 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu DTP i prepress, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Menedżerskie – zaprasza Expose Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: DTP i prepress.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *