Zamykanie projektów infrastrukturalnych (aneks czyszczący do umowy dofinansowania), Warszawa

Przebieg szkolenia pt.: Zamykanie projektów infrastrukturalnych (aneks czyszczący do umowy dofinansowania), ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-24 i potrwa ono do 2012-10-25. Jesteśmy znani jako Akademia Eurokadry Centrum Szkoleń Administracji Publicznej i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Dotacje Europejskie, Zarządzanie, promocja projektu unijnego, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1156.82 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, to 5%, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2012-10-19.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Zamykanie projektów infrastrukturalnych (aneks czyszczący do umowy dofinansowania), przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Zarządzanie, promocja projektu unijnego, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem – zachęca Akademia Eurokadry Centrum Szkoleń Administracji Publicznej posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Zamykanie projektów infrastrukturalnych (aneks czyszczący do umowy dofinansowania).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *