Rażąco niska cena – szkolenie otwarte dla Zamawiających i Wykonawców, Kraków – centrum

Data szkolenia o nazwie: Rażąco niska cena – szkolenie otwarte dla Zamawiających i Wykonawców, jest planowany w dniu 2012-11-23. Jesteśmy znani jako AVENHANSEN Sp. z o.o. i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, inne, wykonawców, zamawiających, doradztwo. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel*** w centrum.Położenie jest w ofercie podane jako Kraków – centrum woj. Małopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 762.60 PLN.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako First Minute i, w odniesieniu do ceny bazowej, to 100 PLN, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Rażąco niska cena – szkolenie otwarte dla Zamawiających i Wykonawców, przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, inne, wykonawców, zamawiających, doradztwo – zaprasza AVENHANSEN Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Kraków.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Rażąco niska cena – szkolenie otwarte dla Zamawiających i Wykonawców.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *