Błędy zamawiających – szkolenie dla Wykonawców, Kraków – centrum

Data szkolenia : Błędy zamawiających – szkolenie dla Wykonawców, ma przewidziany start w dniu 2012-11-26 oraz zakończy się 2012-11-27. Jesteśmy znani jako AVENHANSEN Sp. z o.o. i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, inne, wykonawców, zamawiających, doradztwo. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty przewidywana przez prowadzących w Hotel*** w centrum. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Kraków – centrum woj. Małopolskie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 1574.40 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zdefiniujmy sobie… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych, która ma za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania pracy albo też samego jej zdobycia.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Błędy zamawiających – szkolenie dla Wykonawców, przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, inne, wykonawców, zamawiających, doradztwo – zaprasza AVENHANSEN Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Kraków.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Błędy zamawiających – szkolenie dla Wykonawców.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *