PODNOSZENIE KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH PRACOWNIKÓW W ŚWIETLE PRAWA ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM URLOPÓ, Warszawa

Szkolenie o nazwie PODNOSZENIE KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH PRACOWNIKÓW W ŚWIETLE PRAWA ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM URLOPÓ, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Akademia Eurokadry Centrum Szkoleń Administracji Publicznej. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż jest planowany w dniu 2012-10-15.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Dział Personalny HR, okresowa ocena pracowników, optymalizacja zatrudnienia, zarządzanie zespołem.

Rozważmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu albo też samego jej zdobycia.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 689.42.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2012-09-29.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu PODNOSZENIE KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH PRACOWNIKÓW W ŚWIETLE PRAWA ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM URLOPÓ, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, okresowa ocena pracowników, optymalizacja zatrudnienia, zarządzanie zespołem – zachęca Akademia Eurokadry Centrum Szkoleń Administracji Publicznej mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: PODNOSZENIE KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH PRACOWNIKÓW W ŚWIETLE PRAWA ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM URLOPÓ.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *