OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH, Katowice

Szkolenie o nazwie OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH, które tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy GALERIA SZKOLEŃ. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż jest planowany w dniu 2012-10-15.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Informatyczne IT, Dział Personalny HR, aktywizacja i doradztwo zawodowe, zarządzanie zespołem, administracja IT, bezpieczeństwo.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował INTER-PRODRYN.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 307.50 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Dział Personalny HR, aktywizacja i doradztwo zawodowe, zarządzanie zespołem, administracja IT, bezpieczeństwo – zaprasza GALERIA SZKOLEŃ z siedzibą w mieście Niepołomice.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *