RACHUNEK ZYSKÓW I STRAT, Kraków

Przebieg szkolenia o nazwie: RACHUNEK ZYSKÓW I STRAT, jest przewidziany w dniu 2012-10-15. Jesteśmy znani jako GALERIA SZKOLEŃ i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, Księgowe, osobiste, podatki, rachunkowość, inne, analiza finansowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Dom Polonii. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 307.50 PLN.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu RACHUNEK ZYSKÓW I STRAT, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, osobiste, podatki, rachunkowość, inne, analiza finansowa – zaprasza GALERIA SZKOLEŃ posiadająca swą siedzibę w miejscowości Niepołomice.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: RACHUNEK ZYSKÓW I STRAT.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *