EXCEL DLA KSIĘGOWYCH, OLSZTYN

Chcemy Państwu zaprezentować EXCEL DLA KSIĘGOWYCH. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany start w dniu 2012-10-01 oraz zakończy się 2012-10-02. Organizatorem jest firma SEKA S.A. Oddział Olsztyn, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT, aplikacje biurowe, obsługa komputera, programy księgowe.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział SEKA S.A..Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako OLSZTYN województwo Warmińsko – Mazurskie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć liczbę szkoleń.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 400.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu EXCEL DLA KSIĘGOWYCH, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT, aplikacje biurowe, obsługa komputera, programy księgowe – zaprasza SEKA S.A. Oddział Olsztyn z siedzibą w mieście Olsztyn.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: EXCEL DLA KSIĘGOWYCH.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *