Zamówienia publiczne na roboty i usługi budowlane – warsztaty praktyczne., WARSZAWA

Termin szkolenia : Zamówienia publiczne na roboty i usługi budowlane – warsztaty praktyczne., ma przewidziany początek w dniu 2012-09-06 oraz zakończy się 2012-09-07. Jesteśmy znani jako Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST i prowadzący szkolenia i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Budowlane, Administracja, publiczna, samorządowa, fundacje, budowa, prawo budowlane.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1156.82.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny podstawowej, to 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Zamówienia publiczne na roboty i usługi budowlane – warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Budowlane, Administracja, publiczna, samorządowa, fundacje, budowa, prawo budowlane – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca siedzibę w mieście Poznań.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Zamówienia publiczne na roboty i usługi budowlane – warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *