Zamówienia publiczne na roboty i usługi budowlane – warsztaty praktyczne., WARSZAWA

Termin szkolenia zatytułowanego: Zamówienia publiczne na roboty i usługi budowlane – warsztaty praktyczne., ma planowany początek w dniu 2012-09-06 i potrwa ono do 2012-09-07. Jesteśmy znani jako Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST i prowadzący szkolenia i pragniemy zaoferować jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, rachunkowość, zamówienia publiczne, prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1156.82.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, to 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zamówienia publiczne na roboty i usługi budowlane – warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, rachunkowość, zamówienia publiczne, prawne – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST posiadająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Zamówienia publiczne na roboty i usługi budowlane – warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *