Skuteczne zarządzanie finansami i controllingiem – warsztaty dla kadry kierowniczej, WARSZAWA

Termin szkolenia o nazwie: Skuteczne zarządzanie finansami i controllingiem – warsztaty dla kadry kierowniczej, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-09-06 oraz zakończy się 2012-09-07. Jesteśmy znani jako Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Finansowe, Jakość, osobiste, zarządzanie, audyt, inne, analiza finansowa, rewizja finansowa.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 1460.63 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wskazana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 5%.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Skuteczne zarządzanie finansami i controllingiem – warsztaty dla kadry kierowniczej, przypisanego do kategorii – Finansowe, Jakość, osobiste, zarządzanie, audyt, inne, analiza finansowa, rewizja finansowa – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST z siedzibą w miejscowości Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Skuteczne zarządzanie finansami i controllingiem – warsztaty dla kadry kierowniczej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *