Skuteczne zarządzanie finansami i controllingiem – warsztaty dla kadry kierowniczej, WARSZAWA

Przebieg szkolenia zatytułowanego: Skuteczne zarządzanie finansami i controllingiem – warsztaty dla kadry kierowniczej, ma planowany start w dniu 2012-09-06, zaś koniec 2012-09-07. Jesteśmy znani jako Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, Jakość, zarządzanie, audyt, inne, karne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Zastanówmy się… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma aktywności, która ma za cel poprawę ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania pracy albo samego jej uzyskania.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 1460.63 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i rabat wynosi według firmy 5%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Skuteczne zarządzanie finansami i controllingiem – warsztaty dla kadry kierowniczej, przypisanego do kategorii – Prawne, Jakość, zarządzanie, audyt, inne, karne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST posiadająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Skuteczne zarządzanie finansami i controllingiem – warsztaty dla kadry kierowniczej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *