Sprzedaż doradcza w branży usługowej, Wrocław

Przebieg szkolenia zatytułowanego: Sprzedaż doradcza w branży usługowej, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-24 i potrwa ono do 2012-11-15. Jesteśmy znani jako Szkoła : Profesjonalny Trener Sprzedaży SPTS i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, negocjacje, techniki sprzedaży, obsługa klienta. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Zachodnia Izba Gospodarcza. Dla tego obiektu miejsce zostały zaznaczone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Zastanówmy się… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych mająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania zawodu lub samego jej uzyskania.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było napisane w opisie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 1033.20 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona do dnia 2012-09-20 i rabat wynosi według organizatorów 30%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Sprzedaż doradcza w branży usługowej, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, negocjacje, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zachęca Szkoła : Profesjonalny Trener Sprzedaży SPTS mająca siedzibę w miejscowości Wrocław / Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Sprzedaż doradcza w branży usługowej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *