Sprzedaż doradcza w branży usługowej, Wrocław

Prezentujemy nowe szkolenie firmy Szkoła : Profesjonalny Trener Sprzedaży SPTS o nazwie: Sprzedaż doradcza w branży usługowej. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-24 i potrwa ono do 2012-11-15.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Sprzedaż, negocjacje, techniki sprzedaży, obsługa klienta.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez firmę w Zachodnia Izba Gospodarcza. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 1033.20 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Obowiązuje ona do dnia 2012-09-20 i bonifikata wynosi według prowadzących 30%.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Sprzedaż doradcza w branży usługowej, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, negocjacje, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zachęca Szkoła : Profesjonalny Trener Sprzedaży SPTS mająca siedzibę w mieście Wrocław / Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Sprzedaż doradcza w branży usługowej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *