Zamówienia publiczne na roboty i usługi budowlane – warsztaty praktyczne., WARSZAWA

Oferujemy Państwu nowe szkolenie Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST zatytułowane: Zamówienia publiczne na roboty i usługi budowlane – warsztaty praktyczne.. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-08 oraz zakończy się 2012-11-09.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 1156.82 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wskazana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 5%.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Zamówienia publiczne na roboty i usługi budowlane – warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Zamówienia publiczne na roboty i usługi budowlane – warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *