Zarządzanie wymaganiami na oprogramowanie w wykorzystaniem przypadków użycia, WARSZAWA

Szkolenie o nazwie Zarządzanie wymaganiami na oprogramowanie w wykorzystaniem przypadków użycia, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy SQAM SP. z o.o. SP. K.. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-29, zaś koniec 2012-10-30.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, audyt, administracja IT, programowanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Zdefiniujmy sobie… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma aktywności mająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania zawodu bądź też jej zdobycia.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 2829.00.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako First Minute i, w stosunku do ceny podstawowej, to 200 PLN, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2012-10-22.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie wymaganiami na oprogramowanie w wykorzystaniem przypadków użycia, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, audyt, administracja IT, programowanie – zachęca SQAM SP. z o.o. SP. K. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Zarządzanie wymaganiami na oprogramowanie w wykorzystaniem przypadków użycia.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *