Zamówienia publiczne na roboty i usługi budowlane – warsztaty praktyczne., WARSZAWA

Szkolenie o nazwie Zamówienia publiczne na roboty i usługi budowlane – warsztaty praktyczne., które tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-08, zaś koniec 2012-11-09.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, rachunkowość, zamówienia publiczne, prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie są wyznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu bądź samego jej zdobycia.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez organizatora na 1156.82 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i upust wynosi według prowadzących 5%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zamówienia publiczne na roboty i usługi budowlane – warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, rachunkowość, zamówienia publiczne, prawne – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Zamówienia publiczne na roboty i usługi budowlane – warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *