Zamówienia publiczne na roboty budowlane – Kompendium obowiązujących przepisów – 2-dniowe warsztaty, WARSZAWA

Przebieg szkolenia pt.: Zamówienia publiczne na roboty budowlane – Kompendium obowiązujących przepisów – 2-dniowe warsztaty, ma przewidziany początek w dniu 2012-09-11 i potrwa ono do 2012-09-12. Jesteśmy znani jako Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, rachunkowość, zamówienia publiczne, prawne.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1156.82.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według firmy 5%.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Zamówienia publiczne na roboty budowlane – Kompendium obowiązujących przepisów – 2-dniowe warsztaty, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, rachunkowość, zamówienia publiczne, prawne – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Zamówienia publiczne na roboty budowlane – Kompendium obowiązujących przepisów – 2-dniowe warsztaty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *