Nowe wymagania prawne dotyczące wyrobów budowlanych. System zakładowej kontroli produkcji., Warszawa

Prezentujemy kolejne szkolenie firmy Polski Komitet Normalizacyjny zatytułowane: Nowe wymagania prawne dotyczące wyrobów budowlanych. System zakładowej kontroli produkcji.. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-09.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Budowlane, Produkcja.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Polski Komitet Normalizacyjny.Miejsce jest w ofercie określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 873.30 PLN.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Nowe wymagania prawne dotyczące wyrobów budowlanych. System zakładowej kontroli produkcji., przypisanego do kategorii – Budowlane, Produkcja – zaprasza Polski Komitet Normalizacyjny z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Nowe wymagania prawne dotyczące wyrobów budowlanych. System zakładowej kontroli produkcji..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *