Zamówienia publiczne na roboty budowlane – Kompendium obowiązujących przepisów – 2-dniowe warsztaty, WARSZAWA

Szkolenie pt. Zamówienia publiczne na roboty budowlane – Kompendium obowiązujących przepisów – 2-dniowe warsztaty, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany początek w dniu 2012-09-11, zaś koniec 2012-09-12.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Budowlane, Administracja, publiczna, samorządowa, budowa, prawo budowlane, uprawnienia budowlane. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały zaznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 1156.82 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wyliczona tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 5%.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Zamówienia publiczne na roboty budowlane – Kompendium obowiązujących przepisów – 2-dniowe warsztaty, przypisanego do kategorii – Budowlane, Administracja, publiczna, samorządowa, budowa, prawo budowlane, uprawnienia budowlane – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Zamówienia publiczne na roboty budowlane – Kompendium obowiązujących przepisów – 2-dniowe warsztaty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *