Dochodzenie i egzekucja należności cywilnoprawnych w jednostkach samorządu terytorialnego, Kraków

Szkolenie zatytułowane Dochodzenie i egzekucja należności cywilnoprawnych w jednostkach samorządu terytorialnego, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Akademia Doskonalenia Kadr. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż jest planowany w dniu 2012-09-18.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 282.90 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Dochodzenie i egzekucja należności cywilnoprawnych w jednostkach samorządu terytorialnego, przypisanego do kategorii – Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy – zachęca Akademia Doskonalenia Kadr posiadająca siedzibę w mieście Brzeg.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Dochodzenie i egzekucja należności cywilnoprawnych w jednostkach samorządu terytorialnego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *