Zamówienia Publiczne dla zaawansowanych z omówieniem nowelizacji przepisów – 2- dniowe warsztaty., WARSZAWA

Termin szkolenia o nazwie: Zamówienia Publiczne dla zaawansowanych z omówieniem nowelizacji przepisów – 2- dniowe warsztaty., ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-07 i potrwa ono do 2012-11-08. Jesteśmy znani jako Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Zawodowe, Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy, prawne, inne.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 1156.82 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wyliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 5%.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć ilość szkoleń.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zamówienia Publiczne dla zaawansowanych z omówieniem nowelizacji przepisów – 2- dniowe warsztaty., przypisanego do kategorii – Zawodowe, Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy, prawne, inne – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Zamówienia Publiczne dla zaawansowanych z omówieniem nowelizacji przepisów – 2- dniowe warsztaty..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *