Zamówienia Publiczne dla zaawansowanych z omówieniem nowelizacji przepisów – 2- dniowe warsztaty., WARSZAWA

Szkolenie zatytułowane Zamówienia Publiczne dla zaawansowanych z omówieniem nowelizacji przepisów – 2- dniowe warsztaty., które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-07, zaś koniec 2012-11-08.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, rachunkowość, zamówienia publiczne, prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1156.82.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i obniżka wynosi według prowadzących 5%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zamówienia Publiczne dla zaawansowanych z omówieniem nowelizacji przepisów – 2- dniowe warsztaty., przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, rachunkowość, zamówienia publiczne, prawne – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Zamówienia Publiczne dla zaawansowanych z omówieniem nowelizacji przepisów – 2- dniowe warsztaty..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *