Zamówienia Publiczne dla zaawansowanych z omówieniem nowelizacji przepisów – 2- dniowe warsztaty., WARSZAWA

Data szkolenia o nazwie: Zamówienia Publiczne dla zaawansowanych z omówieniem nowelizacji przepisów – 2- dniowe warsztaty., ma przewidziany start w dniu 2012-11-07 oraz zakończy się 2012-11-08. Jesteśmy znani jako Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST i organizator szkoleń i chcemy przedstawić jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1156.82 PLN.

Wskazana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 5%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zamówienia Publiczne dla zaawansowanych z omówieniem nowelizacji przepisów – 2- dniowe warsztaty., przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca siedzibę w mieście Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Zamówienia Publiczne dla zaawansowanych z omówieniem nowelizacji przepisów – 2- dniowe warsztaty..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *