ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH W 2012r., Kraków

Szkolenie o nazwie ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH W 2012r., które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy GALERIA SZKOLEŃ. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2012-10-12.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, podatki, rachunkowość, czas pracy.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Dom Polonii.Miejsce jest w ofercie podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 295.20 PLN.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH W 2012r., przypisanego do kategorii – Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, podatki, rachunkowość, czas pracy – zachęca GALERIA SZKOLEŃ posiadająca siedzibę w miejscowości Niepołomice.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH W 2012r..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *