Wynagrodzenia pracowników w świetle sądowego orzecznictwa i urzędowych interpretacji, Katowice

Szkolenie zatytułowane Wynagrodzenia pracowników w świetle sądowego orzecznictwa i urzędowych interpretacji, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Eurodirect filia BDO Sp z o.o.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest planowany w dniu 2012-10-22.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Ekonomiczne, Dział Personalny HR, kadry i płace, kontrola i płace.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia BDO Katowice. Dla tego obiektu położenie zostały wyszczególnione jako Katowice woj. Śląskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 479.70 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Wynagrodzenia pracowników w świetle sądowego orzecznictwa i urzędowych interpretacji, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Dział Personalny HR, kadry i płace, kontrola i płace – zaprasza Eurodirect filia BDO Sp z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Katowice.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Wynagrodzenia pracowników w świetle sądowego orzecznictwa i urzędowych interpretacji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *