Excel 2010 w finansach – wprowadzenie.Warsztaty komputerowe, Katowice

Data szkolenia o nazwie: Excel 2010 w finansach – wprowadzenie.Warsztaty komputerowe, ma przewidziany początek w dniu 2012-10-22, zaś koniec 2012-10-24. Jesteśmy znani jako Eurodirect filia BDO Sp z o.o. i organizator szkoleń i chcemy zaoferować jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, rachunkowość, programy księgowe, inne, analiza finansowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował centrum miasta.Miejsce jest w ofercie podane jako Katowice woj. Śląskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 1808.10 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Excel 2010 w finansach – wprowadzenie.Warsztaty komputerowe, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, rachunkowość, programy księgowe, inne, analiza finansowa – zaprasza Eurodirect filia BDO Sp z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Katowice.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Excel 2010 w finansach – wprowadzenie.Warsztaty komputerowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *