Konsolidacja sprawozdań finansowych wg MSR/MSSF, Katowice

Przebieg szkolenia zatytułowanego: Konsolidacja sprawozdań finansowych wg MSR/MSSF, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-22 oraz zakończy się 2012-10-23. Jesteśmy znani jako Eurodirect filia BDO Sp z o.o. i organizator szkoleń i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, rachunkowość, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez firmę w BDO Katowice. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez firmę na 1094.70 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Konsolidacja sprawozdań finansowych wg MSR/MSSF, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, rachunkowość, inne – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. z siedzibą w miejscowości Katowice.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Konsolidacja sprawozdań finansowych wg MSR/MSSF.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *