Akcja Bilans 2012 – Środki trwałe oraz inwentaryzacja w 2012 roku, Katowice

Prezentujemy Państwu następne szkolenie firmy Eurodirect filia BDO Sp z o.o. zatytułowane: Akcja Bilans 2012 – Środki trwałe oraz inwentaryzacja w 2012 roku. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-10-19.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, rachunkowość.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował BDO Katowice.Położenie jest w ofercie podane jako Katowice województwo Śląskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 528.90 PLN.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Akcja Bilans 2012 – Środki trwałe oraz inwentaryzacja w 2012 roku, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, rachunkowość – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Katowice.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Akcja Bilans 2012 – Środki trwałe oraz inwentaryzacja w 2012 roku.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *