WYSTĄPIENIA PUBLICZNE i AUTOPREZENTACJA, Poznań

Termin szkolenia zatytułowanego: WYSTĄPIENIA PUBLICZNE i AUTOPREZENTACJA, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-18 oraz zakończy się 2012-10-19. Jesteśmy znani jako ARBIZ AKADEMIA BIZNESU i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, rozwój osobisty, wystąpienia publiczne, HR, menedżerskie, kierownicze.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było napisane w opisie.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Placówka szkoleniowa Arbiz Akademia Biznesu.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Zastanówmy się… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma aktywności, która ma za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania pracy lub jej zdobycia.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1413.00.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2012-10-08 i bonifikata wynosi według organizatorów 10%.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu WYSTĄPIENIA PUBLICZNE i AUTOPREZENTACJA, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, rozwój osobisty, wystąpienia publiczne, HR, menedżerskie, kierownicze – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: WYSTĄPIENIA PUBLICZNE i AUTOPREZENTACJA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *