Pracownik administracyjno-biurowy, Poznań

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie firmy MatiConsulting o nazwie: Pracownik administracyjno-biurowy. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-10-13.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Firmowe, Administracja, fundacje, pracownik biurowy, inne, sekretariat, zarządzanie biurem.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Zdefiniujmy sobie… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych posiadająca na celu poprawę ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu bądź też samego jej zdobycia.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 520.00.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Last Minute. Potrwa ona na czas nieokreślony i rabat jest równa według prowadzących 20%.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Pracownik administracyjno-biurowy, przypisanego do kategorii – Firmowe, Administracja, fundacje, pracownik biurowy, inne, sekretariat, zarządzanie biurem – zachęca MatiConsulting mająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Pracownik administracyjno-biurowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *