WYSTĄPIENIA PUBLICZNE i AUTOPREZENTACJA, Poznań

Szkolenie o nazwie WYSTĄPIENIA PUBLICZNE i AUTOPREZENTACJA, które tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej ARBIZ AKADEMIA BIZNESU. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-25 oraz zakończy się 2012-10-26.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, rozwój osobisty, wystąpienia publiczne, HR, menedżerskie, kierownicze.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez prowadzących w miejsce do uzgodnienia. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 3600.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, wynosi 10%, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2012-10-09.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu WYSTĄPIENIA PUBLICZNE i AUTOPREZENTACJA, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, rozwój osobisty, wystąpienia publiczne, HR, menedżerskie, kierownicze – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: WYSTĄPIENIA PUBLICZNE i AUTOPREZENTACJA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *