WYSTĄPIENIA PUBLICZNE i AUTOPREZENTACJA, Poznań

Przebieg szkolenia zatytułowanego: WYSTĄPIENIA PUBLICZNE i AUTOPREZENTACJA, ma przewidziany początek w dniu 2012-11-15, zaś koniec 2012-11-16. Jesteśmy znani jako ARBIZ AKADEMIA BIZNESU i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, rozwój osobisty, wystąpienia publiczne, HR, menedżerskie, kierownicze.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez firmę w Placówka szkoleniowa Arbiz Akademia Biznesu. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 1491.50 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona do dnia 2012-10-11 i bonifikata wynosi według organizatorów 5%.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu WYSTĄPIENIA PUBLICZNE i AUTOPREZENTACJA, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, rozwój osobisty, wystąpienia publiczne, HR, menedżerskie, kierownicze – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: WYSTĄPIENIA PUBLICZNE i AUTOPREZENTACJA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *