Empatia – pierwszy krok w stronę silnych i trwałych relacji z innymi, Warszawa

Pragniemy Państwu przedstawić Empatia – pierwszy krok w stronę silnych i trwałych relacji z innymi. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-10-23. Organizatorem jest firma K2 Training, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, trenerskie, kompetencje biznesowe, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, inteligencja emocjonalna.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie przewidywana przez organizatora w Szkolenie odbędzie się w dobrze wyposażonym ośrodku w centrum Warszawy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć ilość szkoleń.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 10.00.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Empatia – pierwszy krok w stronę silnych i trwałych relacji z innymi, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, trenerskie, kompetencje biznesowe, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, inteligencja emocjonalna – zaprasza K2 Training mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Empatia – pierwszy krok w stronę silnych i trwałych relacji z innymi.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *