Obsługa sekretariatu i biura, WARSZAWA

Szkolenie zatytułowane Obsługa sekretariatu i biura, które tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej MatiConsulting. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż jest przewidziany w dniu 2012-12-19.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Sprzedaż, Zawodowe.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 457.80 PLN.

Obliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 30%.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Obsługa sekretariatu i biura, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zawodowe – zachęca MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Obsługa sekretariatu i biura.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *