Wprowadzenie do modelu CMMI(wersja 1.3); Kurs akredytowany przez SEI

Prezentujemy nowe szkolenie firmy KUGLER MAAG CIE GmbH pt.: Wprowadzenie do modelu CMMI(wersja 1.3); Kurs akredytowany przez SEI. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2013-03-12 i potrwa ono do 2013-03-14.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Informatyczne IT, Menedżerskie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dokładniejsze dane nie zostały wskazane.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć ilość szkoleń.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 0.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Wprowadzenie do modelu CMMI(wersja 1.3); Kurs akredytowany przez SEI, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Menedżerskie – zaprasza KUGLER MAAG CIE GmbH z siedzibą w mieście Kornwestheim (Germany).

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Wprowadzenie do modelu CMMI(wersja 1.3); Kurs akredytowany przez SEI.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *