Wprowadzenie do modelu CMMI for Services (wersja 1.3)

Chcemy zaoferować Wprowadzenie do modelu CMMI for Services (wersja 1.3). Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-04-23 oraz zakończy się 2013-04-25. Organizatorem jest KUGLER MAAG CIE GmbH, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Informatyczne IT, Jakość. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie nie zostało dokładnie w ofercie określone.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć liczbę szkoleń.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 0.00.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Wprowadzenie do modelu CMMI for Services (wersja 1.3), przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Jakość – zaprasza KUGLER MAAG CIE GmbH mająca siedzibę w mieście Kornwestheim (Germany).

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Wprowadzenie do modelu CMMI for Services (wersja 1.3).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *