Wprowadzenie do modelu CMMI for Services (wersja 1.3)

Chcemy zaoferować Wprowadzenie do modelu CMMI for Services (wersja 1.3). Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-04-23 oraz zakończy się 2013-04-25. Organizatorem jest KUGLER MAAG CIE GmbH, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Informatyczne IT, Jakość. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie nie zostało dokładnie w ofercie określone.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć liczbę szkoleń.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 0.00.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Wprowadzenie do modelu CMMI for Services (wersja 1.3), przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Jakość – zaprasza KUGLER MAAG CIE GmbH mająca siedzibę w mieście Kornwestheim (Germany).

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Wprowadzenie do modelu CMMI for Services (wersja 1.3).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *