Techniki plastyczne i muzyczne w edukacji i pracy z grupą, Warszawa

Szkolenie pt. Techniki plastyczne i muzyczne w edukacji i pracy z grupą, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Ośrodek Psychoterapii i Psychoedukacji Cieszyńska. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany start w dniu 2012-12-08 i potrwa ono do 2012-12-09.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Nauczycielskie, Coachingowe, trenerów, pedagogiczne, wychowawców, zajęcia dodatkowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Ośrodek Psychoterapii i Psychedukacji Cieszyńska. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 150.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Techniki plastyczne i muzyczne w edukacji i pracy z grupą, przypisanego do kategorii – Nauczycielskie, Coachingowe, trenerów, pedagogiczne, wychowawców, zajęcia dodatkowe – zaprasza Ośrodek Psychoterapii i Psychoedukacji Cieszyńska z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Techniki plastyczne i muzyczne w edukacji i pracy z grupą.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *