Techniki plastyczne i muzyczne w edukacji i pracy z grupą, Warszawa

Szkolenie pt. Techniki plastyczne i muzyczne w edukacji i pracy z grupą, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Ośrodek Psychoterapii i Psychoedukacji Cieszyńska. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany start w dniu 2012-12-08 i potrwa ono do 2012-12-09.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Nauczycielskie, Coachingowe, trenerów, pedagogiczne, wychowawców, zajęcia dodatkowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Ośrodek Psychoterapii i Psychedukacji Cieszyńska. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 150.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Techniki plastyczne i muzyczne w edukacji i pracy z grupą, przypisanego do kategorii – Nauczycielskie, Coachingowe, trenerów, pedagogiczne, wychowawców, zajęcia dodatkowe – zaprasza Ośrodek Psychoterapii i Psychoedukacji Cieszyńska z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Techniki plastyczne i muzyczne w edukacji i pracy z grupą.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *