Zwinne praktyki (Agile) w modelu CMMI®-DEV

Przedstawiamy następne szkolenie firmy KUGLER MAAG CIE GmbH zatytułowane: Zwinne praktyki (Agile) w modelu CMMI®-DEV. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-04-15 i potrwa ono do 2013-04-16.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Zarządzanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało w ofercie zaznaczone, gdzie miałby się on znajdować.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 3000.00.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zwinne praktyki (Agile) w modelu CMMI®-DEV, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Zarządzanie – zachęca KUGLER MAAG CIE GmbH posiadająca siedzibę w mieście Kornwestheim (Germany).

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Zwinne praktyki (Agile) w modelu CMMI®-DEV.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *