Zwinne praktyki (Agile) w modelu CMMI®-DEV

Przedstawiamy następne szkolenie firmy KUGLER MAAG CIE GmbH zatytułowane: Zwinne praktyki (Agile) w modelu CMMI®-DEV. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-04-15 i potrwa ono do 2013-04-16.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Zarządzanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało w ofercie zaznaczone, gdzie miałby się on znajdować.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 3000.00.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zwinne praktyki (Agile) w modelu CMMI®-DEV, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Zarządzanie – zachęca KUGLER MAAG CIE GmbH posiadająca siedzibę w mieście Kornwestheim (Germany).

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Zwinne praktyki (Agile) w modelu CMMI®-DEV.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *