Warunki dostaw INCOTERMS 2010 – najnowsza wersja oficjalnych reguł Międzynarodowej Izby Handlowej, Warszawa

Przedstawiamy Państwu nowe szkolenie Progress Project Sp. z o.o. zatytułowane: Warunki dostaw INCOTERMS 2010 – najnowsza wersja oficjalnych reguł Międzynarodowej Izby Handlowej. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2013-02-18.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, handlowe, celne, inne.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w Centrum Szkoleniowe Progress Project. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 873.30 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2013-02-15 i upust jest równa według prowadzących 100 PLN.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Warunki dostaw INCOTERMS 2010 – najnowsza wersja oficjalnych reguł Międzynarodowej Izby Handlowej, przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, handlowe, celne, inne – zachęca Progress Project Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Warunki dostaw INCOTERMS 2010 – najnowsza wersja oficjalnych reguł Międzynarodowej Izby Handlowej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *