Warsztat kierowniczy dla brygadzisty/mistrza produkcji, Warszawa

Oferujemy kolejne szkolenie Progress Project Sp. z o.o. o nazwie: Warsztat kierowniczy dla brygadzisty/mistrza produkcji. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2013-05-16, zaś koniec 2013-05-17.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Produkcja, Zarządzanie, planowanie, logistyka, menedżerskie, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez firmę w Centrum Szkoleniowe Progress Project. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1586.70 PLN.

Podana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-05-15, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 200 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Warsztat kierowniczy dla brygadzisty/mistrza produkcji, przypisanego do kategorii – Produkcja, Zarządzanie, planowanie, logistyka, menedżerskie, kierownicze – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Warsztat kierowniczy dla brygadzisty/mistrza produkcji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *