Warunki dostaw INCOTERMS 2010 – najnowsza wersja oficjalnych reguł Międzynarodowej Izby Handlowej, Poznań

Oferujemy Państwu nowe szkolenie Progress Project Sp. z o.o. pt.: Warunki dostaw INCOTERMS 2010 – najnowsza wersja oficjalnych reguł Międzynarodowej Izby Handlowej. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2013-05-17.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, handlowe, celne, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Hotel Campanile.Położenie jest w ofercie podane jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 873.30.

Wyliczona tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-05-16, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 100 PLN.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Warunki dostaw INCOTERMS 2010 – najnowsza wersja oficjalnych reguł Międzynarodowej Izby Handlowej, przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, handlowe, celne, inne – zachęca Progress Project Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Warunki dostaw INCOTERMS 2010 – najnowsza wersja oficjalnych reguł Międzynarodowej Izby Handlowej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *