Warsztaty z zamówień publicznych na dostawy i usługi informatyczne – szkolenie dwudniowe, Warszawa

Przebieg szkolenia pt.: Warsztaty z zamówień publicznych na dostawy i usługi informatyczne – szkolenie dwudniowe, ma planowany start w dniu 2013-01-07 oraz zakończy się 2013-01-08. Jesteśmy znani jako OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann i prowadzący szkolenia i pragniemy zaoferować jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Zamówienia publiczne, administracja IT, prawo ZP, zamawiających, zarządzanie projektami. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Warszawa, Pałac Staszica ul. Nowy Świat 72. Dla tego obiektu dane są wyszczególnione jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1353.00.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Warsztaty z zamówień publicznych na dostawy i usługi informatyczne – szkolenie dwudniowe, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Zamówienia publiczne, administracja IT, prawo ZP, zamawiających, zarządzanie projektami – zaprasza OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann z siedzibą w miejscowości Szczecin.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Warsztaty z zamówień publicznych na dostawy i usługi informatyczne – szkolenie dwudniowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *