Warsztaty z zamówień publicznych na dostawy i usługi informatyczne – szkolenie dwudniowe, Warszawa

Przebieg szkolenia pt.: Warsztaty z zamówień publicznych na dostawy i usługi informatyczne – szkolenie dwudniowe, ma planowany start w dniu 2013-01-07 oraz zakończy się 2013-01-08. Jesteśmy znani jako OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann i prowadzący szkolenia i pragniemy zaoferować jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Zamówienia publiczne, administracja IT, prawo ZP, zamawiających, zarządzanie projektami. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Warszawa, Pałac Staszica ul. Nowy Świat 72. Dla tego obiektu dane są wyszczególnione jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1353.00.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Warsztaty z zamówień publicznych na dostawy i usługi informatyczne – szkolenie dwudniowe, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Zamówienia publiczne, administracja IT, prawo ZP, zamawiających, zarządzanie projektami – zaprasza OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann z siedzibą w miejscowości Szczecin.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Warsztaty z zamówień publicznych na dostawy i usługi informatyczne – szkolenie dwudniowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *