PRAWO AUTORSKIE A OCHRONA PUBLIKACJI PROMOCYJNEJ Zasady stosowania przepisów prawa autorskiego dla o, Warszawa

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann pt.: PRAWO AUTORSKIE A OCHRONA PUBLIKACJI PROMOCYJNEJ Zasady stosowania przepisów prawa autorskiego dla o. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-12-18.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Marketingowe.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez firmę w Warszawa, Pałac Staszica ul. Nowy Świat 72. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez firmę na 639.60 PLN.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu PRAWO AUTORSKIE A OCHRONA PUBLIKACJI PROMOCYJNEJ Zasady stosowania przepisów prawa autorskiego dla o, przypisanego do kategorii – Marketingowe – zachęca OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann z siedzibą w miejscowości Szczecin.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: PRAWO AUTORSKIE A OCHRONA PUBLIKACJI PROMOCYJNEJ Zasady stosowania przepisów prawa autorskiego dla o.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *