Warsztaty z zamówień publicznych na dostawy i usługi informatyczne – szkolenie dwudniowe, Kraków

Termin szkolenia o nazwie: Warsztaty z zamówień publicznych na dostawy i usługi informatyczne – szkolenie dwudniowe, ma planowany start w dniu 2013-02-11, zaś koniec 2013-02-12. Jesteśmy znani jako OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann i prowadzący szkolenia i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Informatyczne IT, Zamówienia publiczne, administracja IT, prawo ZP, zamawiających, zarządzanie projektami.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Kraków, Hotel CAMPANILE, ul. Św. Tomasza 34.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Zdefiniujmy sobie… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych mająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania pracy lub samego jej uzyskania.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 1353.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Warsztaty z zamówień publicznych na dostawy i usługi informatyczne – szkolenie dwudniowe, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Zamówienia publiczne, administracja IT, prawo ZP, zamawiających, zarządzanie projektami – zachęca OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann mająca swą siedzibę w miejscowości Szczecin.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Warsztaty z zamówień publicznych na dostawy i usługi informatyczne – szkolenie dwudniowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *